Database setups elektrozwevers

Arjan,

De type aanduiding van de Himax is als volgt: 28: doorsnee van de motor, 15 de lengte van de behuizing en 3100 het aantal Umin/V. , max. afgegeven vermogen 230 W.
Het aantal kV wordt niet aangegeven, maar misschien is dat uit te rekenen, dat zou ik je willen vragen.......

Bedankt, Er zullen nog wel een rij e-zwevers volgen. Ik heb de geest weer te pakken. De zaag is te voorschijn gehaald om een aantal zwevers van de neus te ontdoen.:D

Groeten, JH
 
...... en 3100 het aantal Umin/V. ,

Umin/V is kV, maar dan op zijn duits. Raadsel opgelost :D
Het staat voor Umdrehungen per minuut per Volt.

Je zou willen dat alle fabrikanten zulke duidelijke typeaanduidingen hanteerden.
 
Laatst bewerkt:
56 elektrozwevers en 27 vliegtuigen in de database

Nieuw! Een Gentle Lady toegevoegd.
Met dank aan sjors4x4 :D
 
Nieuw! Een Gentle Lady toegevoegd.
Met dank aan sjors4x4 :D

icon14.gif
 
Arjan,

Ik heb mijn Multiplex Alpha Club eindelijk kunnen wegen dankzij de nieuwe electronische weegschaal van de Lidle.
Deze gaf een vliegklaar gewicht aan van 2170 gram.

Groeten van Jan
 
59 zwevers, 35 vliegtuigen

De Discus van Ilja (River1950) staat er nu ook in. Zo langzamerhand begint het een aardige verzameling te worden!
 
65 electrozwevers, 37 vliegtuigen in de database

Via mail weer 5 zwevers van Peter Keim gekregen waaronder wat juweeltjes (check de afmetingen en vliegklare gewichten even - en zie wat voor mooie setups er in zitten, die licht maar duidelijk zeer efficiënt zijn gekozen).

Tevens een blad toegevoegd met informatie over wat ik graag wil met de database.
Tot mijn verbazing bleek mijn database op de site van een Nederlandse vliegclub te staan maar zonder verwijzing naar mij, mijn site of dit draadje.
Hoewel ik daar in principe geen problemen mee heb is het onlogisch dat te doen. Ik wil deze database laten groeien en dat gaat niet als je de database in eigen beheer neemt (dus met het verzoek bijdrages naar jezelf te sturen).

Dus nogmaals, doe met de database wat je wilt (het is wat dat betreft freeware) maar als je hem ergens publiceert doe dat dan alsjeblieft met vermelding naar mijn website of dit draadje, dan blijft het voor mij ook leuk.
 
Hier nog een van mij Arjan

Vliegtuig
Merk: Trendy van FVK
type: thermiek
span (mm) 1775
AUW (vliegklaar gewicht) (g) 790
Categorie thermiek

motor: Typhoon 15/13 (RC Technics)
soort: Buitenloper
bij borstelloos: 1200 kV
gewicht: 72 gram
vertraging: nee
kwalificatie power A
regelaar: TURNIGY Plush 30amp
prop: Aeronaut 9*6

accu
merk: V-teck
type 3S 2200mAh 25C
Kwalificatie endurance A
 
68 zwevers, 38 vliegtuigen in de database

Staat er bij. Ben benieuwd hoe hij hiermee klimt. Het zou allemaal heel goed moeten gaan zo. Succes met de maiden (zaterdagochtend mooi weer!) En dan hoor ik graag het rapportcijfer voor "power" :-)
 
merk = Het-RC
type = CAP-232 ARF
Span (mm) = 950
AUW (g) = 520

motor = Het-RC
type = Typhoon 6/3d
kV = 1500
weight (g) = 34
reduction = 1
Power = B

ESC/regelaar = Himodel 12A FLY ESC
prop = 8x3.8 APC
Accu merk = Himodel
type = 3s1p
Capaciteit (mah) = 1000
endurance = C

Eigenaar = sjors4x4
:rolleyes:
 
Hoi George,
Ik kom er niet helemaal uit wat je nou verandert hebt. Ik zie een andere regelaar en bijna 300 gram gewichtsverlies - maar is voor de rest alles hetzelfde gebleven?
 
Hoi George,
Ik kom er niet helemaal uit wat je nou verandert hebt. Ik zie een andere regelaar en bijna 300 gram gewichtsverlies - maar is voor de rest alles hetzelfde gebleven?


Er is een andere romp bij gebouwd, met doorzichtig folie en deze romp is lichter geworden. Lichtere servo's erin, een iets lichtere accu erin die in een betere conditie is dan de vorige. Het enige dat hetzelfde gebleven is, is de motor, de rest is vernieuwd. ;)
 
so lekker bezig! Dan maak ik er een geheel nieuwe vermelding van. Staat hij er dus twee keer in. Accoord?
 
Back
Top