Het ARRMA-topic / Nieuw RC merk!!!

Is dat alleen de buitenste schaal van het lager?
Dan zou ik hem voorzichtig proberen door te slijpen met een dremel.
Het is vrij hard staal, dus als de snede er bijna doorheen is met een schroevendraaier een beetje wringen.
Met een beetje geluk breekt het staal dan, en is de spanning er uit.
Of proberen met een doorslag van de buitenkant in de ring te tikken waar de kogels in zitten.
Wel steeds 180 graden ten opzichte van elkaar, anders gaat de ring wringen in het gat.
 
Ja dat klopt, de rest van de lager is aan diggelen.
Zal met een dremel worden dan, want langs de buitenkant kan je er niet aan, het gat is kleiner dan het stuk lager nog.
Morgen eens proberen.
 
Ook niet als je de doorslag scheef in het gat steekt?
En dan in de ring waar normaal de kogels in liggen?
 
Ook niet als je de doorslag scheef in het gat steekt?
En dan in de ring waar normaal de kogels in liggen?
Heb het op die manier nog eens geprobeerd, eerst goed wd40 opgedaan en goed laten intrekken, en dan is het stuk lager er toch met moeite uitgekomen.

Ondertussen nieuwe lager erin, maar er zal toch iets geraakt zijn, want er zit speling op de as.
 
Als je de as in en uit kunt bewegen is dat een kwestie van shimmen, als de as heen en weer kan spreek je inderdaad van speling maar dan moet je het heel bont gemaakt hebben.
 
Als je de as in en uit kunt bewegen is dat een kwestie van shimmen, als de as heen en weer kan spreek je inderdaad van speling maar dan moet je het heel bont gemaakt hebben.

Zeker niet bont gemaakt want ik rijd op de originele vertanding en meestal gewoon 4S en motor kan 6S aan.
Toch bedankt, maar heb het probleem gevonden.
Verkeerde lager erin gedaan, domme ik. Gewoon even de juiste lager 5x16x5 halen en we kunnen weer rijden.
 
Ik weet niet of ik hier de vraag kan stellen, donderdag een Arrama Typhon 3S gekocht heb er 2 lipo’s mee leeggereden.
En even de de tandwielen gecontroleerd op slijtage, reden om dit te controleren was het probleem bij de Typhon van een maatje
Hij heeft na een paar lipo’s gereden te hebben heel het tandwiel er doorheen getrokken alle tanden weg.
Het probleem is dat er een hoop zand in de aandrijving komt en alles sloopt blijkbaar.
Heeft er soms iemand al een keertje het zelfde probleem gehad, op de bijgevoegde foto’s kan je mijn tandwielen zien.
Ik denk nog 2 lipo’s rijden en alle tanden weg.
Nu kan ik wel een stalen tandwiel kopen maar denk dat dit ook binnen de kortste keer versleten is.
Zou nog wel eens een probleempje kunnen worden :(
 

Bijlagen

  • 5D8620CF-8323-4F6A-817D-E1F0CE6603BD.jpeg
    5D8620CF-8323-4F6A-817D-E1F0CE6603BD.jpeg
    212,6 KB · Weergaven: 386
  • 810CE2A7-76A7-42B8-AB8C-778633F80C86.jpeg
    810CE2A7-76A7-42B8-AB8C-778633F80C86.jpeg
    217,9 KB · Weergaven: 383
Aan slijtage van de tanden te zien denk ik ook dat ze veel te strak staan. Je moet een minimale speling voelen tussen de 2 tandwielen. Te veel of te weinig en het sterkste eet de zwakste op.
 
Hoi,

Mijn Arrma Kraton V4 6S heeft een probleem. De schroef van de aandrijving lost steeds. Ik heb er reeds meermaals loctite ingedaan maar zonder resultaat.
Heeft iemand een idee?

IMG_20201208_203536[1].jpg
 

Bijlagen

  • IMG_20201208_203536[1].jpg
    IMG_20201208_203536[1].jpg
    219,7 KB · Weergaven: 161
Rode flesje en groene vloeistof. Blauwe minst sterk.

Mijn lst had er ook veel last van.

Lagers nog wel goed?
 
Denk als het zo blijft je beter een nieuwe outdrive kan aanschaffen, of misschien uitboren naar een groter inbusboutje.

Meestal zijn ze niet los te krijgen bij arrma.
 
Rode of groene lockite???????
Laatst een potje 648 (groen) aangeschaft, dat geeft een stevige lijmverbinding en moet je echt niet op een schroef gebruiken.
 
Ik rij zelf ook de kraton v6 blx en ik heb nu 18 tandwiel op de motor en diffs orgineel heb rpm suspension arms voor en achter gpm veren en shockbrekers er op voor en achter gpm motor steuntjes en gpm centerbrace en ik rij met de nieuwe gens ace bashing 8000 mah 100c burst en dat ding van vliegt als een beest volgens mijn gps meter rijd die 130 op zachte modder en zo soepel en stabiel beter als uit de doos
 
Back
Top