New Blade 350 QX met SAFE™ TECHNOLOGY

Jajaja ;) was gewoon een sprongetje en lijkt hoger dan het was.
Volgende filmpje maak ik in het park hier vlakbij, daar kan ik de Blade lekker hoog laten gaan en kan ik wat gaan proberen met de videobril.
 
Ik heb ledstripjes op de 350QX gemonteerd. Echt het is een vliegende vuurtoren nu. Waanzinnig goed zichtbaar:

350_qx_ledstrip_01.jpg


Met wat voor spul ''plak'' jij je bedrading vast ?
 
Sorry beetje late reactie. Dit is gewone "Hot Glue". De lijmpistooltjes kosten heel weinig, de refills ook. De bedrading vanaf de fabriek zit op diverse plekken ook hiermee vast. Het heeft als grote voordeel dat het ook weer los kan, en het zit vast zat. Tevens wordt het niet keihard, maar blijft het een beetje taai. Die paar gram maakt natuurlijk vrijwel niks uit qua vliegtijd.

Zo te zien met een lijmpistool.. Kost geen drol en werkt best effectief. Afhankelijk van de lijm kan het wel zijn dat je het in zijn geheel los trekt als het op plastic zit... Maar meestal blijft het goed zitten.

Inderdaad op glad plastic kun je het als je hard trekt loskrijgen.
 
Bah. Vandaag onderweg mijn batterij kapje verloren. Ligt midden in een drassig veld met hoog gras. 8 euries voor zo'n rottig stukje plastic. Morgen maar even naar Martin crossen.

En dan mijn vandaag binnengekomen Mobius 1080p eronder plakken en wat filmpjes van de omgeving schieten. Als het droog is natuurlijk.
 
Vlieg je nu weer met de nieuwe originele props?

Hier heb ik ook veel gevlogen, en hier is hij ook naar beneden gevallen net aan de kant van het slootje dat je ziet in het hoge gras, maar waarschijnlijk heeft de elektronica toch een klap gehad :confused:


Jan

Ik vlieg nu met de nieuwe B props, hij vliegt gewoon goed ermee.
Met de Graupner props vloog hij beter maar wou hij in de stability modus niet meer omhoog.
Het lijkt in het filmpje alsof er een motor wat rammelt, motor 2 en 4 maken een raar geluid als je aan de prop slingert. Ik heb al een mail gestuurt aan horizon.

Dit keer heb ik hem echt ver weg gevlogen met de zender aan. De return home functie werkte perfekt. Geen problemen meer dus met de GPS :D
 
Ik kreeg dit mailtje terug van Horizon:


Ein leichtes Klackern ist normal und stellt keinen Mangel da.

Ggf. reklamieren Sie die Motoren bitte über Ihren Fachhändler.
 
Bah. Vandaag onderweg mijn batterij kapje verloren. Ligt midden in een drassig veld met hoog gras. 8 euries voor zo'n rottig stukje plastic. Morgen maar even naar Martin crossen.

En dan mijn vandaag binnengekomen Mobius 1080p eronder plakken en wat filmpjes van de omgeving schieten. Als het droog is natuurlijk.

Heb je nog geluk gehad dat het je props niet geraakt heeft.
Ik heb een stukje gelezen waar het ook gebeurde en een prop volledig aan barrels werd gevlogen.
Met natuurlijk als gevolg een vette crash !
Ik ga dat kapje wel op een of andere manier zekeren.
 
Heb je nog geluk gehad dat het je props niet geraakt heeft.
Ik heb een stukje gelezen waar het ook gebeurde en een prop volledig aan barrels werd gevlogen.
Met natuurlijk als gevolg een vette crash !
Ik ga dat kapje wel op een of andere manier zekeren.
Ik dacht eerst dat ik vlak langs een los dwarrelend blaadje van een boom vloog, totdat ik zag dat het geen herfstrood was, maar Bladerood.

Ik zag een filmpje waar iemand 'm met een visdraadje had vastgezet. Ik weet nog niet of ik dat met de nieuwe ga doen. Zo verhoog je het risico dat ie alsnog een prop raakt.
Ik heb het altijd wel een lullig aanvoelende oplossing gevonden.
 
Klittenbandje er overheen kan een oplossing zijn. Of 2 parkertjes in de behuizing en een strak elastiekje er overheen. Ik ga er nog even op broeden maar een van deze twee zal het wel gaan worden.
 
Zo vandaag de maiden gemaakt in het fpv gebeuren ,best spannend hoe zal het gaan :D
Heb met de blade 350qx in de smartmode gevlogen maar dat is geen goed idee door de oriëntatie control:confused:,als je met de neus naar je toe wil vliegen moet je de stick naar achteren doen dus dat schiet niet op :rolleyes:
Dus de volgende keer ga ik in de stability mode vliegen .
Wel wat mij tegen viel was de vele storing in het beeld was ongeveer 25m hoog en 50m weg en veel signaal verlies merkte ik .
Maar vlieg met de standaard fatshark antennes dus die gaan de prullenbak in :D
Wat is de beste antenne voor mijn toepassing gewoon op een open veld max 100m hoog en 300m ver ,is er verschil tussen de fatshark spironet antennes,en de cloverleafs antennes kwa signaal.
Verder wil ik de mobius cam gaan vervangen ,heeft iemand bv ervaring met de fatshark 600vtl 5v camera.
Het nadeel van de mobius is dat mijn beeld van mijn attitude niet beeldvullend is,en hoop op een scherper beeld door de fatshark cam.
Hoor graag wat ervaringen hier over.
 
Back
Top