Traxxas SLASH topic

ik rij al een dik jaar met de 9T in mijn slash.
ik heb er echter geen problemen mee.
zeker niet nu ik een alu gearcase heb, blijft goed koel.

gr. marc
 
Dat kan ik alleen maar bevestigen. Ik heb ook met een 9t 35A combo gereden in mijn slash en heb nooit problemen ondervonden.
Ook niet temperatuursgewijs.
 
Hier nog 1 die dat kan bevestigen.
Heb een middag op het strand met paddles gereden, geen problemen.
en dat met 2 en 3 cellen lipo's.
 
en ik kan weer bevestigen dat iemand zijn 9T op een offroad circuit kapot heeft gereden.
officeel is een 9T voor onroad
persoonlijk zo ik toch ook voor de halve turns gaan
 
ik geloof best dat er mensen zijn die er zonder problemen mee rijden. met de juiste vertanding kun je met een hele grote range van heel verschillende motoren rijden zonder problemen. echter blijft het een feit dat de 9 turns een kleinere motor is intern gezien en dus veel minder koppel heeft dan de halve turns. Je moet helemaal zelf weten wat je koopt maar ik denk gewoon dat je beter af bent met een 5,5 of 8,5 turns dan met een 9 turns. De slash is een grote wagen en jij wilt graag offroad. Het is in mijn opzicht dan beter om een sterkere motor te pakken. Voor die 20 euro prijsverschil hoef je het ook niet te laten.
 
Bedankt voor alle reacties.
Ik ga toch liever voor en halve turns.
Wat is eigenlijk het verschil tussen de 5,5 turns en 8,5 turns?
 
8,5T heeft 4000 kv. minder dan een 9 turns die 4300 kv heeft, maar de 8,5 heeft veel meer koppel. de 5,5 heeft daarentegen is opeens weer 6000 kv maar in verhouding nog steeds veel koppel t.o.v. de 9 turns. Succes met je keuze!
 
Bedankt voor de reacties.
Voor hoeveel ampère regelaar kan ik het beste gaan en waar heeft het aantal ampère eigenlijk mee te maken?

PS: Sorry dat ik zoveel vragen stel.
 
Of het ligt aan mij, of de 8,5 turns is bijna niet te verkrijgen op Ebay.
Ik ben al een tijdje Ebay door aan het spitten, maar zie bijna alleen maar 9 turns en 5,5 turns staan.
 
anders heb ik ook nog wel een 9.5t nosram setje liggen voor €80 inclusief verzenden, de slash komt hier heel goed mee vooruit op 8,4 volt;)
(7,4 lipo is denk ik beter/sneller).

als je dit weekend beslist is het €75 inclusief verzenden of €70 zonder verzenden.

pm me dan maar.

mvg mick
 

Bedankt, ik zocht gewoon op ezrun dus dan krijg je een lijst van hier tot in Tokyo.
Maar dan ga ik liever voor deze, is wel iets duurder, maar wel in Duitsland:
http://cgi.ebay.com/EZRUN-COMBO-B5-...Control_Parts_Accessories?hash=item1e5a3d17b4

PS: Wil mezelf gewoon niet de schuld geven:rolleyes:
 
die kun je toch niet duurder noemen haha. voor die 2 euro die je meer ervoor kwijt bent krijg je ervoor terug dat je hem binnen een paar dagen in huis hebt en dat je geen kans hebt op douanekosten....:D
 
Back
Top