Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ja, knt... Ik moet die van mij even een beetje oppoetsen. :? Iets wat dat ding nog nooit heeft mee mogen maken. :lol: Eind van de week staat-ie erbij.
Zo Jammer he :-(Ja, knt... Ik moet die van mij even een beetje oppoetsen. :? Iets wat dat ding nog nooit heeft mee mogen maken. :lol: Eind van de week staat-ie erbij.![]()
hmm, veel ophef om niets , is ooit iemand geweest die achterelkaar de aan -uitknop snel achter elkaar heeft gebruikt ,en daardoor diverse ontvangers aan zich bind , zodat hij alle vliegtuigen in de lucht in 1 keer kon besturenIk kwam dit weer eens ergens in een topic tegen:
Terugroepactie Futaba T6EXP 2.4GHz. Voor wie dus met zo'n ding vliegt, effe checkûh...
:shock: tien tekens gelul
Trouwens Phill, ging jij niet meedoen met de bitterballen competitie, heb je dan je nomadio react niet nodig ?
Want? 13 Kilogram is te zwaar om goed mee te kunnen vliegen. :?Zo Jammer he :-(
Ja dat de DTS van de baan is blijft jammer maar we zitten niet stil we zijn nog steeds aan het rond kijken voor een baantje zal moeilijk worden ik weet het helaas wonen we daarvoor in de verkeerde provincie dan hadden we in het zuiden of het uiterste noorden moeten wonen daar is veel meer mogelijk.Want? 13 Kilogram is te zwaar om goed mee te kunnen vliegen. :?Nu de plannen voor DTS van de baan zijn, althans de kans op slagen nihil is, en de verkoop van grond op HoogTij ook gestaag door gaat, zal het autorijden met joekeloeres karren op een baan ook zo goed als uitgesloten zijn. Zoals philliams ook aangeeft "hoeft" de Baja niet weg, alleen als hij ervoor kan vangen wat hij wil. Zo ook geldt dat voor mij.
Een mens moet nu eenmaal verder in zijn carrière. Nu is het vliegen, met een paar jaar misschien zeepkistenraces. 8O
De Ravage blijft, al moet daar nog wel een nieuw motortje op...Maar eerst even fladderen op de dagen dat het mooi weer is.
![]()
Tja probleem is alleen dat bij een easystar de prop aan de achterkant zitVliegen is leuk,
Ga maar lekker vossejagen. 1 met een lint aan z'n staart en kijken wie het grootste stuk er af kan halen met de prop. Een stuk of 10 vliegtuigjes in de lucht, net echt.
Word wel druk in de lucht en de grond komt snel dichterbij.
Dus als jullie gaan vossejagen kom ik gezellig kijken met stoffer en blik...............
Greetz ME ;-)
Duss...iedereen die zin heeft om eens op het strand te gaan rijden of te vliegen laten we eens wat afspreken (wel weersafhankelijk)
Greetz,
Gladoor.
ToppieKijk.... een paar dagen (lees weken) in het ziekenhuis brengt peter op goede ideeenIk ben er wel voor te porren
om naar het strand te gaan
alleen kijken he niet aankomen je hebt al een leuke vriendinik kom dan wel naar de vrouwtjes kijken![]()
Toppiede eerste vlieger ...rijder hebben we al die er zin in heeft.
ze ziet er wel leuk uit ja ........wacht maar tot je haar leert kennen![]()
plus 1Toppiede eerste vlieger ...rijder hebben we al die er zin in heeft.