N
neil9
Guest
ik heb 5 accu's gereden zou tog niet op moeten zijnheb je de standaard xl-5 motor en regelaar? die motor houd er vaak snel mee op (heb ik ook). ben nu aan het sparen naar een brushless setje.
groeten joeri
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
ik heb 5 accu's gereden zou tog niet op moeten zijnheb je de standaard xl-5 motor en regelaar? die motor houd er vaak snel mee op (heb ik ook). ben nu aan het sparen naar een brushless setje.
groeten joeri
ik zou ook niet weten hoe ik een nieuw motortje moet aansluiten helemaal opnieuw solderen of niet?ja bij mij was ie ook na 2 weken stuk (ongeveer 5x per week gereden) maar ik vind de rest van traxxas wel goed.
soory hoor maar ik heb haast soms en dan krijg je dat soort zinnen.De teloorgang van de nederlandse taal perfect gedemonstreerd.. in één zin.
Hoewel ik geen enkel probleem heb met de inhoud, wil ik toch even vragen of het nou echt zoveel moeite kost om in iedergeval eenpoging te wagen om nederlands te schrijven in het forum en niet een of andere verbastering daarvan.
Voor je het weet zitten we een allegaartje van engels/frans/duits/14 verschillende dialecten uit nederland/nog eens zoveel uit belgie etc door elkaar te verstoethaspelen tot een onleesbaar, onbegrijpelijk pseudo-esperanto waar niemand wat aan heeft.
Taalfouten mag, we zijn geen taalklubje hier, maar kom op zeg. hier is niet eens moeite gedaan...
Je kan het, blijkbaar, dus wel..
Ik raad je aan de 90 pagina's van deze thread eens te lezen. Als je daar niet te lui voor bent dan heb je je antwoord want het is hier al een keer of vijf gegeven.
Zelf lezen dus.. we zijn je slaafjes niet.
niet overdrijven hea, zijn er maar 51soory hoor maar ik heb haast soms en dan krijg je dat soort zinnen.
70 pagina's doorlezen beetje nutteloos niet? kost minstens 3 uur en dan heb ik iets nodig wat je in 20 sec kan typen.
7,2 volthoe moeten wij dat weten als we geen volt krijgen?
maar dat kan vast maar je moet toch altijd de temps in de gaten houden dusss.
wat is mbt?
het is een afk zo ver ben ik al