Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Alle deelnemers dienen te beschikken over een eigen, AMB compatible, personal transponder. De organisatie heeft geen
leentransponders beschikbaar.
bovenstaande haal ik uit het regelement. Ik persoonlijk vind dit voorals nog zeer spijtig.
wat als mensen willen meerijden en nog niet een transponder zelf hebben?
zijn die pertinent uitgesloten van deelname ?
even een schets van mijn eigen situatie : beginnend rc-enthausiast . 2 auto's beide zijn SCT. Ik heb het plan om deel te nemen in de no-nitrocup + traxxas days. om dat dat de enige cups zijn waarin een mooie SCT klasse is. nog geen transponder in mijn bezit. transponders zijn best duur, en zit al een tijdje tegen de aanschaf aan te hikken.
2010 is voor mij een orienterend jaar in de SCT klasse. ik wou met de no-nitro cup kijken/oordelen voor mij zelf of ik geschikt ben of zin heb om echt op wedstrijd niveau mee te doen.
80€ investeren in een transponder is dan een aardige duit. ik zou dan liever een leentransponder gebruiken , eventueel tegen een kleine vergoeding of een borg oid.
is het nu jammer maar helaas voor mij?
@murky, een transponder heeft zo'n beetje de hoogste restwaarde van alles wat je aan RC gebeuren koopt. Nieuwprijs €65,- (PK), marktwaarde 2ehands ca. 50 euro.
En het is zo relaxt dat je met je eigen transponder rijdt, kan je lekker makkelijk je ronde tijden na de wedstrijd analyseren, en ook tijdens de trainingen meten.
Een zeer verantwoorde investering.
Er is een nieuwe serie uit en de wilikhebber's dumpen massaal hun oude transponders dus die zijn te koop voor een prikkie.
@bricks,
Klopt maar ik heb bijv. nog een ezrun setje 70euro, een 2,4 GHz setje (120 euro incl. 2e ontvanger), rally auto (200? euro) op het oog.
Plus nog LiPo's, 2e ezrun setje etc. De transponder staat echt onderaan mijn lijstje.