Vliegers/Rijders Omgeving Zaandam (deel 7)

Status
Niet open voor verdere reacties.
Via PB's krijg ik toch wel het een en ander aan opmerkingen dat de prijzen te hoog liggen :confused:

Ik kom net uit m'n "winterslaap" :p
... afgelopen december 4 weken k*tweer gehad voor een hovenier :(
Maar voor de rest gaat het wel goed hoor,thx! ;)

geloof me, die prijzen zijn echt goed. Gewoon even geduld hebben :yes:
 
Net op het veld, teringbibberkoud. Woei behoorlijk uit de naad bij 0 graden. Na een half rondje foto's maken (van minimaal 8 rondje nodig) vroren de vingers eraf. 8O :(

dat vermoeden had ik ook al , vandaar maar lekker doorgewerkt ;)
Sollicitatie weer ACHter de rug.
Deze keer was ik te goed? Ze zochten geen topper maar een leerling?
Prima, shake hands and thanks for your time :-(

Volgende patient :-)

zal toch lastig gaan worden om het zelfde salaris te vangen bij een nieuwe baas , wat jij verdiende komt echt niet voor op hun tabelletjes :( ;)

maar je weet nooit !

Via PB's krijg ik toch wel het een en ander aan opmerkingen dat de prijzen te hoog liggen :confused:

Ik kom net uit m'n "winterslaap" :p
... afgelopen december 4 weken k*tweer gehad voor een hovenier :(
Maar voor de rest gaat het wel goed hoor,thx! ;)


zo , ook weer is koekeloeren hier ;)
hoever ben je al in de fotografie ?

ps ; ik snak naar een winterslaap !! ruilen ? ga jij lekker schilderen , ik lekker me nest in :p


* heeft de week in de benen zitten en is letterlijk en figuurlijk gesloopt :mad:*
 
Burp gefeliciteerd man scheelt weer een kopzorg.
Siggy knap knut die gasten weten niet wat ze laten schieten.
Bart are you dead man, whats up don't sell but FLY.
Sleur dat word eindelijk eens een knap veld waar we wel kunnen vliegen.
En nu WEEKEND endlich.
 
En nu WEEKEND endlich.

6674_340.jpg
 
geloof me, die prijzen zijn echt goed. Gewoon even geduld hebben :yes:

ik zet niks meer te koop hier op het forum , gooi het liever weg ! , willen allemaal voor een duppie op de eerste rij , net als ik trouwens :rolleyes: :p

voor mijn diablotin geven ze max 100E , dan vlieg ik hem zelf wel aan stront :p
 
Nou, volgende vliegert in de verkoop dan:

BYM's Baksteen, inclusief extra vleugel in vleugelhoes. Vliegert is aardig crashbestendig en waterproof (getuige de diverse UEocuLeqyyo[/media]). Voorzien van Turnigy 3530-1450kV met 10x5" prop, Turnigy Plush 30A ESC en 3x Spektrum DS821 digitale servo's. Vliegtuig kwam gratis dus gaat weer gratis (wel zo eerlijk :yes:), voor de setup wil ik 65 eypootjes hebben. Eventueel met Spektrum AR500 ontvanger voor 25 eypo meer. De 200 gram lood in de neus krijg je ook gratis erbij, kun je weglaten als je de motor 5cm meer naar voor zet. Vliegt prima op 3S 2200mAh LiPo's. Trekt bijna 28A bij continmu vol gas maar vliegt wel lekker vlot. :D
 
Laatst bewerkt door een moderator:
zo , lekker met de xray bezig , net in de kamer een schokdemper aan gort gereden , niets ernstigs , heb zeer grote voorraad parts
net even alle schokkers nagevuld , dus zondag even knallen op de wormerfly , heb er zin an :p
als ik floor kwijt kan zondag wil ik ook wel ff naar de club , en anders maar meenemen die handel ;)
 
een nieuwe Combiketel gekocht. De oude heeft het net begeven. Kan het huis zo niet verkopen. Wel jammer, even wat geld investeren in een huis dat je gaat verlaten :mad:

Dat is stom, want ik heb er eentje liggen die het nog doet.
Had je zo op mogen halen had je weer -/+ 1000 gescheeld ...
 
10 foto's geschoten bij weinig licht, zon was al ongeveer bij de horizon. Niet de meest ideale omstandigheid om op 180 graden overal hetzelfde licht te hebben. Elke foto kent een vreselijk kleurverschil. Ondanks handmatig ingestelde witbalans, focus, diafragma en ISO-getal. De 10 foto's ingelezen met PTGui (Photo stitching software 360 degree Panorama image software - PTGui) en met twee keer op een knop drukken waren de foto's naadloos samengesmolten. Inclusief de nodige kleurcorrecties, dat proggie ziet gewoon wat lucht en gras is, geeft dat ook aan. 8O :hammer: Ik heb natuurlijk een demo gebruikt maar het eerste resultaat voor een 180 graden strook is erg mooi (zie dit plaatje met watermerken :().

Morgenmiddag een eerste poging voor 360 graden als de zon hoog staat en opbouwen uit meerdere lagen (1x bijna helemaal naar beneden gericht, dan 3x 20 graden hoger) en dus 20 foto's rondom. Misschien nog wat inzoomen voor meer detail maar dat levert gelijk heel veel rondjes extra met extra foto's op. Dus eerst voor de 80 foto's gaan voor de eerste bol. 8)
 
Goede avond dames, heeft er hier iemand goede ervaringen met een bepaald indoor vliegertje, en de daarbij horende setup?
de club waar ik vlieg hebben jaren geen veld gehad, en lopen dus ietsjes achter als het gaat om piepschuim. Ik vlieg nu wel eens binnen met de disc, maar wil graag een wat betere kist bouwen. Dus als iemand een linkje of tekening heeft. Zou dat mooi zijn.
@sleur, welke vliegert is nou de baksteen?

Groeten sjoerd
 
Goede avond dames, heeft er hier iemand goede ervaringen met een bepaald indoor vliegertje, en de daarbij horende setup?
de club waar ik vlieg hebben jaren geen veld gehad, en lopen dus ietsjes achter als het gaat om piepschuim. Ik vlieg nu wel eens binnen met de disc, maar wil graag een wat betere kist bouwen. Dus als iemand een linkje of tekening heeft. Zou dat mooi zijn.
Een paar jaar terug was de Precise een goede vlieger. Is het nog wel maar net als bij mobiele telefoons is F3P aan modeverschijnselen onderhevig. Iets van 6 maanden oud deugt al niet meer. ;)

En anders wordt het zoeken naar tekeningen van de Nexus, Clik!, Elipsia of dergelijke. Bij ons op de club of bij wat clubleden thuis liggen de mallen (ik heb de mallen van de gewone Elipsia en de Zicral). Dat wordt dus weer een pintje halen binnenkort. :celebrate:

@sleur, welke vliegert is nou de baksteen?
Die in het filmpje zo lekker door het water spuit en stuitert. :D Deze dat is...

ragbakkie1.jpg


ragbakkie2.jpg


ragbakkie3.jpg
 
Ikke (met twee PC's), Dr.Pils komt met zijn PC en verder.... Geen idee. :( Ik heb een netwerkswitch en bak ethernetkabels mee zodat we een LAN party kunnen houden, gewoon lokaal een sessie hosten anders heten we straks allemaal weer P51K3. :mrgreen:
 
De elipsia heb ik al vaker voor bij horen komen, moet ik maar met een plaatje depron richting de ach komen. Deze vliegt toch met zo'n 19grams brommertje en een kleine 2s lipo?

Verkoopt er niemand een mooie indoor vliegert? (met mallen)

Groeten sjoerd
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top