Nieuwe Walkera V120d02S v2

Had je hem eerst waterdicht gemaakt? Hier regent het nu al een flinke tijd vrijwel nonstop.
 
nee is nu wel weer droog hier, maar moest hem nog even testen na mijn nieuw vleugel upgrade op de staart, vliegt stukken beter;)

denk dat het hier alleen wind soms tot 34kmh is en dat geeft best wel wat uitdaging
 
De ene noemt het een uitdaging. De andere noemt het horror :mrgreen: Ik wilde vandaag wel graag vliegen. Die V120 roept dat over zich af. Maar ben er maar niet aan begonnen..

Inmiddels heeft helipal ook een Master CP filmpje. Plemp hem nog maar hier maar misschien gaat het tijd worden voor een Master CP topic. Zou zelf liefst Walkera ervaringen bij elkaar houden omdat de diverse modellen best veel overeenkomsten hebben.

 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ja is ook beter, kijken wie hem eerder heeft;)

trouwens heb maar 1 lipo gedaan hoor, want was wel leuk maar met die uitschieters soms kwam het boompje ineens 1 keer wel dichtbij ....:D
 
De mcpx lijkt verkocht. Dus er is ruimte op de plank voor de Master CP. Vind steeds een apart topic per Walkera model zelf niet handig. Zeker niet als je ziet hoeveel modellen er zijn. Mocht ik de Master CP gaan kopen maak ik wel een Walkera topic voor Walkera CP modellen. En dan specifiek de Devo generatie.

**Edit**

Sowieso moeten we er voor waken dit topic niet te vervuilen. Als iemand informatie zoekt over de V120 komt ie in een topic met ooievaars, suriname foto's etc.. Da's niet handig. Laten we proberen dat soort dingen zoveel mogelijk in beslommeringen te stoppen en dit topic alleen te gebruiken voor specifiek V120 technische issues.
 
maak ik wel een Walkera topic voor Walkera CP modellen.
handig, omdat je daarmee ook kan ''aanwijzen'' dat Walkera echt niet meer zo'n troep is (want dat hoor ik nog steeds) want dat is het niet meer :smile:

Als iemand informatie zoekt over de V120 komt ie in een topic met ooievaars, suriname foto's etc. Laten we proberen dat soort dingen zoveel mogelijk in beslommeringen te stoppen.
en kan ik ook vergelijken welke misschien iets voor mij zou zijn. :)
wil m'n solo pro voor een ''mini'' CP ruilen dus kenners: uw advies :D
 
En dan specifiek de Devo generatie.

De wk serie zender kan tegenwoordig met module ook Devo vliegen:D

en ja die dierentuin,is inderdaad handig in beslommeringen, maar niemand is geinteresseerd in walkera of hebben er geen tijd voor omdat men bezig is hun staart te modden en vibraties op te lossen en lagers te vervangen:rolleyes:

ok vanaf nu on topic
 
@ Hoogvlieger
Mini CP ken ik zelf niet. Maar ik ken wel de Genius CP. Ik heb daar al vaker wat over verteld. Ding is gewoon prima. Als ik de berichten op rcgroups mag geloven is de Mini CP minstens zo goed en wellicht zelfs beter. Ligt heel dicht bij elkaar. De Mini CP aanschaffen is dus gewoon zeer zeker geen miskoop.

Die "troep" image die Walkera heeft is spijtig. Maar het klopt echt niet meer.
 
De wk serie zender kan tegenwoordig met module ook Devo vliegen:D

Prima. Dan laten we die er in. Maar dan wel alleen CP modellen. Niet dat het topic overspoeld wordt met FP en coax problemen. Puur vragen/opmerkingen over CP en misschien net zo belangrijk de zenders..
 
Er is sinds heel kort de V450D01 V2 :p
stel je er niet teveel van voor.
de belangrijkste verandering is de ontvanger unit (om de DEVO te kunnen verkopen).
waar het om gaat is de constructie, lagers, de belt (nogal stroef) en de montage vanaf fabriek.

heb er twee gehad, en de een was nog te fixen, terwijl de ander alleen maar vastgelijmde dolgedraaide schroeven had...:mad:
maar als de mensen van het forum er een revieuw over willen....
mogen ze 'm mij wel bezorgen:mrgreen:
 
Let wel dat de V450 al een relatief oud model is. Mijn V100D01 was ook nog uit die generatie en daar was ik ook minder gelukkig mee. Niet heel slecht maar extreem breekbaar en repareren was domweg een ramp.
Eigenlijk was de D100 mijn eerste en laatste heli maar uiteindelijk Walkera toch een 2e kans gegeven met de Genius. En dat was feest. En de V120 is dat ook.
Ik ga er vanuit dat de V450D01 V2 verbeterd is. Kan dat niet bewijzen natuurlijk maar zou me niks verbazen.
 
Ik heb een probleempje met een van mijn V120's, en ik weet niet zo goed hoe het aan te pakken. Hij draait soms zomaar ineens een klein stukje om zijn as. Kan een halve of hele circel zijn. Dan blijft ie weer hangen. Volgens mij is het geen slippen, ik hoor in ieder geval niks. Toch een nieuwe tailservo proberen? Of zijn er nog andere opties...?
 
@daanh

weet je zeker dat je niet ergens een tandje mist? of op de tail of in de servo gears, of op de MG.

Als je zonder bladen MB optoert , zie je dan op een gegeven moment je tail slider bewegen (want dan zou die het ook moeten doen), dan kan je misschien beter zien wat het is
 
Draait een klein stukje om de as. Maar ik vind zelf een halve of hele cirkel geen klein stukje... Maakt hij zomaar een piro?
 
Hij maakt zo maar een piro ja.

Edit: zonder MB opgetoerd, deed ie het ook. Maaqr het ging te snel om te kunnen zien wat er gebeurde.
 
Back
Top