Mammoet ponton
Behalve de towing bridle, waar ik niet tevreden over was beschouw ik de ponton als klaar. Het is een sleepobject dus de kwaliteit ligt in het midden. Het was ook voortbordurend op een bestaande ponton. Al met al een toevoeging en ter inspiratie voor alle Happy Hunter eigenaren.
Het losse dek, afneembaar voor transport. Ik heb er later nog wat accenten aan toegevoegd zoals een drummetje Castrol en een Shell drum plus gas en zuurstof flessen etc. Dek wordt met 2 schroeven vast gezet
20 lagen verf, wat een gedoe, ik had nog een busje Tamiya geel maar hoe meer lagen hoe oranjer het werd. Het toen ik het schuurde kwamen rode plekken vrij! Toen een echt busje geel gehaald maar toen droop de verf er af. Allebei actryl maar de ene had de code PB en de andere TS. Het is goed gekomen maar wat een gedoen!
Er zaten geen smit locks op maar stalen strippen waar de towing bridel aan vast werd gezet
De ponton met belettering, geeft ook de grootte wel aan
Het losse dek er op, het geheel is compleet
De machtige boeg
Jullie zien hem wel een keer achter een sleepboot.
Ik ga weer verder de Oceanic
grt
Hawser