Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Vindt het balanceren van de yaw erg lastig.
Het lukt me nog niet om die 100% goed te krijgen.
Vindt het balanceren van de yaw erg lastig.
Het lukt me nog niet om die 100% goed te krijgen.
Het blijft wat lastig om de gimbal perfect te krijgen.
Ik ben op dit moment tot dit resultaat gekomen
Nog een klein beetje finetunen maar het begin is er.
Het is dus de Legacy 3-axis Brushless Gimbal van RCTimer v.v. het nieuwste Alex Mos V3 bordje en FW 2.3b5. Als Camera de Panasonic Lumix GH3 v.v. 20mm F1.7 objectief. Als lipo gebruik ik een Zippy Compact 4s 2600mAh.
Ik heb aan het Alex Mos bordje een analoge joystick zitten. Hiermee stuur ik Pitch, Roll/Yaw (keus roll/yaw gaat via een button mode).
1e indruk is heel erg goed!
Set is bizar scherp geprijsd. Kwaliteit is goed!
Morgen komen de laatste onderdeeltjes binnen om de video op het lcd scherm te toveren. Daarna laatste stapjes finetunen en dan zal ik een review filmpje hier plaatsen.
Gr Norbert
Ik wacht nog steeds op mijn 4s lipo![]()
Sorry om te zeggen maar ik ben niet erg onder de indruk.
Het beeld schud nog alle kanten op.
Ik heb er zelf ook 1 besteld maar die moet nog binnen komen.
dit is hem geworden.
Ik hoop op goede resultaten maar gezien jullie ervaringen kan het nog wel eens moeilijk gaan worden.
Het werkt idd niet out of the box, maar ik had dat ook totaal niet verwacht.
Met folowmode uit heb ik hem al super strak echter met de folowmode aan heb ik echt te weinig power in de pan.
Echter zit het tegen met mijn 4s lipos.
Vandaag maar eens met GLS gebeld want volgens de track en trace waren ze afgeleverd.
Niet dus :bad-words:
Volgens de man bij GLS was het bij de buren afgleverd.
Niet dus :bad-words:
Ze gaan nu een handtekening onderzoek doen
Ik zal nog wel even moeten wachten op mijn 4s lipos's :bad-words:
Sorry om te zeggen maar ik ben niet erg onder de indruk.
Het beeld schud nog alle kanten op.
voor mij moet het vergelijkbaar zijn met een steadycam. Geen idee of het goed gaat komen met wat ik besteld heb maar ik heb wel vertrouwen. Ik denk als tasz er nog wat tijd instopt dat het vast goed gaat komen.
Ik heb zelf een steadicam en ik moet zeggen dat ik de beelde strakker krijg.
Maar het grootste voordeel is dat je de rig zo pakt.
Met de de steadicam ben ik zo een half uur tot 3 kwatier aan het bouwen.
Ik had ook z'n ding maar om die reden heb ik deze verkocht. Vond het ook ontzettend zwaar en moeilijk om het ding te bedienen.
Ik ben er wel degelijk van onder de indruk.
Ik film al een tijdje maar met de Legacy Brushless Gimbal kan ik niet anders dan stellen dat het een hele verbetering is tov het reguliere hand (rig) werk!
Wil je er zelf minder voor moeten doen... meer out of the box dus dan kan dat natuurlijk ook. Dan is er bijv de Movi M10. Heel erg mooi ding wat binnen een halve dag perfect up and running is.... maar ja, die is dan wel bijna een factor 5 duurder (ca €2500 tov €550).
Ik heb zelf een steadicam en ik moet zeggen dat ik de beelde strakker krijg.
Maar het grootste voordeel is dat je de rig zo pakt.
Met de de steadicam ben ik zo een half uur tot 3 kwatier aan het bouwen.