Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Charlotte bedankt, niet teveel brandjes, ben net gestopt.
Watertank was even een hoofdpijndossier. Er bleven druppeltjes onder de tank ontstaan. Weliswaar minimaal, maar wie de MBVP kent; GEEN WATER OP DE BAAN ! Hele tank van binnen dik in de Humbrol verf gezet, extra veel in de randen, en de buiten zijde van de bodem met Revell lijm ingesmeerd.
En na het vullen de tank op keukenpapier gezet, geen lekkage meer.
We kunnen de tank nu gaan monteren.Bekijk bijlage 443230
Jij bent toch ook bij de RC EFF??Bison Kombi Plastic. Bedankt ga ik aanschaffen en in voorraad leggen.
Cor geen probleem, ik ben gelukkig niet afhankelijk van de MBVP, genoeg andere evenementen ( in Nederland, Duitsland, Oostenrijk) waar we met onze brandweermodellen welkom zijn.
Dus demonstreren van de mogelijkheden lukt altijd wel.
Klopt, RC Euro Fire Fighters, een groep van circa 20-25 modelbouwers waarvan tot nu toe 5 uit NL, de anderen komen uit D, A, en Z. Geen echte vereniging, maar een Internetgroep waaruit nu hechte vriendschappen zijn gegroeid. Wij gaan naar hen in het buitenland voor een leuk evenement, en zij komen naar ons.Jij bent toch ook bij de RC EFF??