gaat met mijn pompje niet lukken, binnenwerkje ziet er anders uit :-( Maar eens kijken of ik die kan teruggeven, anders wordt het "pump in can"
sja, pump in can kan ook, iets meer werk, maar werkt vast net zo goed.
Er zijn een paar manieren om een vleugeltje lichter te bouwen. BV door de vuren liggertjes te vervangen door een koolstof liggertje 3x0.8mm rechtopstaand in de vleugel. Een laagje glas (25gr) over de vleugel en de voorlijst van 50 grams glas. Over de ligger heb ik wel een een koolstof band gelegd. Andere helft moet ik nog steeds baggen maar de eerste helft was voldoende sterk om mee te smijten en woog 28 gram. Dan zou je al weer een stukkie lichter uitkomen als wat je nu hebt![]()
Robert; bij deze. Huey was hier net met een heel bosje 3*0.8 liggertjes carbon en ik heb van carbonwinkel net binnen nieuw glas, waaronder ook 50 grams. Dus het volgende vleugeltje gaat worden zoals jij aangeeft


(en Huey en ik hebben net samen even vleugeltjes geknuffeld)
Yiha !
Laatst bewerkt: