De BEC heel dicht bij de ontvanger (waar hij wel terecht zal komen als hij op de schakelaar geplakt wordt) schijnt soms voor problemen te kunnen zorgen.
Ik heb de BEC aan de accu getaped. Beiden in elkaar verlengde. Bec hangt achter de accu in de romp. De accu hangt aan een GFK plaatje, wat door de schroefjes van de schakelaar vastgezet wordt.
De accu met daarachter de bec worden naar achter in de romp geschoven, dat de Unilog er nog netjes voor kan liggen. (allemaal staand langs de linker zijkant van de romp, langs de rechterzijkant staat de ontvanger, die ook aan het gfk plaatje bevestigd is). Unilog opto kabel ingekort, de volle lengte geeft zo'n rommel en het is al vol genoeg daar achterin..
Was voor mij, met de maat rx-accu die ik heb, de beste en netste oplossing. Zal het je zaterdag wel even laten zien.
Groet,
Gerben