Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Er is niets gewist. Jou startpositie moet met gps vastgelegd worden, daarom moet je bij elke nieuwe locatie, de keuken, de woonkamer, de tuin opnieuw calibreren.
Ook na een crash meteen opnieuw calibreren anders gaat het fout.
Ja, ik heb er ook een maar zonder FPV. Gewoon accu erin, zender aanzetten, binden, de calibratie over de 3 assen uitvoeren, en hij komt stabiel van de grond. De andere twee calibratie's zijn niet nodig aangezien die automatisch met het binden gaan.Ok goed zo. Maar eerst zien dat ik het toestel netjes de lucht in krijg,na eerst terug te calibreren
Heb jij trouwens ook n walkera qr x350?
Zo ja,tevreden over? Ikzelf dus eentje fpv,met dat kleine cameraatje en zender met lcd scherm,de devention f7 als ik het goed voorheb.
Vreemd, ging hij ook niet iets omlaag toen de led begon te knipperen ? En nee een lipo kan nooit opeens leeg zijn, je zou het moet merken doordat je vermogen afneemt. Natuurlijk moet je het nooit zo ver laten komen en op je timer vliegen zoals het hoort.