Walkera QR X350 GPS Drone

Wat Tom zegt :-) altijd kompass calibreren op een nieuwe locatie. Geen idee wat je erbij hebt gekregen met usb.......is het deze ? Deze heb je namelijk nodig om de fw te upgraden.

$T2eC16NHJHwE9n8ig+Y!BRnu42ofpg~~60_3.JPG
 
Hallo. Op nieuwe locatie calibreren? Ik las als je naar andere continenten gaat, waar andere tijdzone's zijn, toch niet hier? Ik woon in Belgie en heb de walkera gekocht net boven Eindhoven, is iets meer dan 100 km ver :-)
En nee, bovenstaande zat niet in de doos, maar wat je laat zien, lijkt me inderdaar wat ik nodig zou hebben om de fw na te kijken, doch zit/zat niet in de doos.
Zou er toch moeten bijgezeten te hebben?
Zag net op een filmpje dat de walkera upgedate was en net hetzelfde deed: flip-over bij willen opstijgen, persoon deed een gyro-calibratie (opnieuw) en dat was het, dan steeg ie netjes op.
Lijkt me nu wel raar, walkera gaan halen, vliegklaar 3 dagen geleden en dat ik dat terug allemaal opnieuw moet doen (calibratie enzo....)
Door het vervoer van NL naar B kunnen al die calibratie-instellingen toch niet allemaal ""gewist"" zijn ? :-)
 
Er is niets gewist. Jou startpositie moet met gps vastgelegd worden, daarom moet je bij elke nieuwe locatie, de keuken, de woonkamer, de tuin opnieuw calibreren.
Ook na een crash meteen opnieuw calibreren anders gaat het fout.
 
Hallo.
Ja, na een crash wist ik wel dat dat moest gebeuren, niet wat ivm een nieuwe locatie.
OK, dan gaan we doen, ook van die gyro calibratie, want dat was duidelijk te zien in het filmpje, deed net hetzelfde (flip overs) tot gyro nog eens calibratie kreeg :-) en dan deed ie het!
Heb net naar de winkel in NL een mail verstuurd. In de doos zat wat schiksie laat zien, niet bij, natuurlijk hebben ze de walkera zélf gemonteerd, hebben ze dat nu vergeten erbij te doen of is dit een accecoire?, heb dat wel nodig indien er een opdate zou zijn.
 
Waarschijnlijk heb jij de versie 1.1 en inmiddels zitten we op versie 1.3 en dat is een enorm verschil.
Met versie 1.1 is bijna niet rustig te hoveren, met versie 1.2 en 1.3 is het wel goed mogelijk om te hoveren, plus dat je veel langer op een accu kan vliegen.
 
Alhoewel ik twee weken geleden de walkera besteld heb met de info dat dat de versie v1.3 moet zijn,
Heb dat inderdaad gelezen van de fw v1.1 & 1.2 en dan nu de update naar v1.3 Zou dus de laatste nieuwe moeten zijn en ze beaamden het in de winkel zelf dat het de laatste versie moet zijn.
Zoniet kan ik niet updaten daar ik de nodige accessoires niet heb zoals hierboven gezien.....
 
Ok goed zo. Maar eerst zien dat ik het toestel netjes de lucht in krijg,na eerst terug te calibreren :-)
Heb jij trouwens ook n walkera qr x350?
Zo ja,tevreden over? Ikzelf dus eentje fpv,met dat kleine cameraatje en zender met lcd scherm,de devention f7 als ik het goed voorheb.
 
Er is niets gewist. Jou startpositie moet met gps vastgelegd worden, daarom moet je bij elke nieuwe locatie, de keuken, de woonkamer, de tuin opnieuw calibreren.
Ook na een crash meteen opnieuw calibreren anders gaat het fout.

Hoe wil je in de keuken of woonkamer de startpositie vast leggen dmv gps?
 
Je hebt gelijk, dat is voor buiten. De standaard calibratie is in de eerste instantie alleen voor het kompas en dat werkt binnen natuurlijk wel.
 
Ok goed zo. Maar eerst zien dat ik het toestel netjes de lucht in krijg,na eerst terug te calibreren :-)
Heb jij trouwens ook n walkera qr x350?
Zo ja,tevreden over? Ikzelf dus eentje fpv,met dat kleine cameraatje en zender met lcd scherm,de devention f7 als ik het goed voorheb.
Ja, ik heb er ook een maar zonder FPV. Gewoon accu erin, zender aanzetten, binden, de calibratie over de 3 assen uitvoeren, en hij komt stabiel van de grond. De andere twee calibratie's zijn niet nodig aangezien die automatisch met het binden gaan.
 
Heb vanmorgen een klein testvluchtje gemaakt. Na ongeveer 5 a 6 minuten ging de linker led knipperen. Kon toen nog langer dan 1.5 minuten doorvliegen na deze waarschuwing betreffende accuspanning. Na de landing was de spanning 3.7 Volt gemiddeld per cel (onbelast)
Bij deze vlucht heb ik van een plotselinge landing niets gemerkt. Zelfs toen het ledje knipperde kon ik na een landing weer opnieuw opstijgen. (ben niet hoger dan 1 meter geweest i.v.m deze test) Op een gegeven moment na een landing bleef het vermogen weg en was het dus afgelopen.

Als je op timer vliegt (na modificatie) heb je natuurlijk ook een risico want als de accu onverwachts toch leeg raakt kun je ook zo uit de lucht vallen
 
Laatst bewerkt:
Vreemd, ging hij ook niet iets omlaag toen de led begon te knipperen ? En nee een lipo kan nooit opeens leeg zijn, je zou het moet merken doordat je vermogen afneemt. Natuurlijk moet je het nooit zo ver laten komen en op je timer vliegen zoals het hoort ;).
 
Vreemd, ging hij ook niet iets omlaag toen de led begon te knipperen ? En nee een lipo kan nooit opeens leeg zijn, je zou het moet merken doordat je vermogen afneemt. Natuurlijk moet je het nooit zo ver laten komen en op je timer vliegen zoals het hoort ;).

Heb niet gemerkt dat ie plotseling omlaag ging. Zat gemiddeld maar max 1 meter hoog te hoveren i.v.m de harde wind
Ga meerdere testvluchtjes maken als het weer wat meewerkt komende dagen.
 
Heb zonet nog gevlogen. De X350 vliegt goed. Alleen vliegt hij enkel maar op manual.
Wanneer ik de 'hold position'' inschakel gebeurd er niets. Moet blijven sturen.
Rechter led knippert enkele malen per seconden dus genoeg satelieten.
Ook wanneer ik de ''go home'' functie inschakel gebeurd er niets.
Neem aan dat de schakelaar die dit regelt de mix-schakelaar (op de zender) is zoals in de manual staat.
Calibratie heb ik ook gedaan (kompass, gyro en accel. )

Wat doe ik fout ???
 
Laatst bewerkt:
Heb de zender devo F7 met kleurenschermpje en een ontvanger type Devo RX702.

Heb alle instellingen gecontrolleerd en volgens de manual was het niet goed ingesteld.
Bv. de instelling type stond op helicopter i.p.v. op airplane. Heb nu alle instellingen opnieuw ingesteld volgens de handleiding
Heb dit toestel tweedehands gekocht en blijkbaar heeft de vorige eigenaar dit fout gedaan. Omdat hij goed vloog (manual) nam ik aan dat dit goed ingesteld was maar dat was kortzichtig van mij.
 
Back
Top