Hey kevin,
Ik wil je niet ontmoedigen, maar dat gaat niks worden. Dat heb ik al geprobeerd toen ik een keer een motorkapje wilde maken. (was toen net zo oud als jij trouwens.... vloog ook nét heli.... Grappig toeval)
De buitenkant van de romp word dan gewoon de ruwe glasmat met hars, en dat levert een heel lelijke romp op waar letterlijk een halve kilo plamuur in gaat om hem glad te krijgen. Ook krijg je de mal niet uit de romp, en de binnenkant word dus ook heel lelijk met allemaal hobbels en bobbels en stukken en resten schuim.
Het is een hele hoop werk, maar je kunt veel beter proberen om je mal waar je nu mee bezig bent zo hard en zo gald mogelijk af te werken. Echt spek en spekglad. Dan znij je hem doormidden op de manier waarop jij je romp deelbaar wilt hebben, en trek je van beide helften weer een negatieve mal. In die mal (die je na het trekken aan de binnenkant ook weer spekglad moet afwerken) kun je dan de twee helften maken die uiteindelijk wél je romp op gaan leveren.
Ik weet dat het een enorme jhoop werk is, en geloof me vrij, het gaat je niet vanaf de eerste keer lukken. Maar als het lukt heb je wel een resultaat waar je trots op kunt zijn.
Groet, Bert