Mijn ervaring met Traxxas is dat niet niet zo snel gebeurd. Je kan je natuurlijk wel afvragen of de auto echt helemaal uit elkaar moet tijdens onderhoud.
Blijkbaar heb ik mij verkeerd uitgedrukt.
De voor en achterkant haal ik er alleen af wanneer ik in zand/modder/klei gereden heb.
Dit zodat ik goed bij mij stuurinrichting kan als ook bij het vuil wat zich in de behuizing van de slipper verzamelt. Als hij dan toch uit elkaar ligt kan ik mooi de lagers bij de slipper en stuurinrichting schoonmaken.
Van de week heb ik bijvoorbeeld alleen op gras en stenen gereden en dus borstel ik hem alleen even een keertje af.
De reden dat hij helemaal uit elkaar is geweest vorige week is vanwege het feit dat ik nieuwe olie in mijn diffs heb gedaan en in mijn dempers. Ook heb ik de totale setup van de auto verandert volgens zo'n stickie op het traxxas forum. Dus moest vrijwel alles eigenlijk toch al los.