Herby's HMS Victory 1805 - Fotoverslag

Herman, een fantastisch verslag met veel goede informatie en foto’s.:thumbsup::thumbsup:
Mooi naslagwerk werk voor iedereen. Zal hier nog menig maal terecht komen denk ik, probeer het te evenaren maar ik ken ook mijn grenzen ;)
 
Ik ben niet bijgelovig, :) , maar wel allergisch aan nummer 13 ...
Als 3e project gestart in 1994, maar uiteindelijk als 13e project afgebouwd tussen 2015 en 2019 heb ik dit op de PC bijgehouden onder nummer 14.
Toen ik het volgende project begon, heb ik dit gewijzigd in 13, om geen "gaten" in de nummering te hebben.
Toen ik op 19 januari 2020 het model van de hobbykamer op de 1e verdieping naar haar laatste ligplaats op de begane grond bracht, sloeg het noodlot toe.
Ik stootte met het puntje van de bazaanmast tegen de rand van de overloop. Gelukkig kon ik de schade onzichtbaar lijmen met een drupje CA-lijm.

En hier staat ze dan al ruim een jaar , omringd door een sextant, kompas, verrekijker, scheepsfluitje en 2 katrollen :)
Let maar niet op die trotse selfie-fotograaf :)

Zicht van in de inkom:
20200116_121614.jpg


zicht van in de living (op de voorgrond de sloep op schaal 1/16)
20200116_173702.jpg


Rest mij alleen nog de volgers te bedanken voor de lovende woorden en "leukjes" :thumbsup:
 
Hallo Herby,
Het is al weer een tijdje geleden dat ik je bouwverslag heb ontdekt. Ik ben op dit moment nog maar gekomen tot bladzijde 10 en weet nu al niet waar ik moet kijken. Zelf heb ik net de eerste beplanking van de romp achter de rug, maar als ik dan kijk naar het detailniveau van jouw verslag, diep respect voor het behaalde resultaat. Je laat ook regelmatig je deskundige oordeel merken in andere bouwverslagen, dat waardeer ik zeer en naar ik her en der lees met vele anderen. Geweldig om zo'n naslagwerk bij de hand te hebben. Dank voor je (foto)beschrijving, hier ga ik veel aan hebben.
 
Ik ben op dit moment nog maar gekomen tot bladzijde 10
Nog 13 te gaan. :)

Hartelijk dank voor uw lovende woorden.

Vermits dit verslag à posteriori gemaakt is, is het beperkt tot de genomen foto's en de commentaar die ik me nog herinner.

De gedurende dit 25- jarig bouwproces verworven vaardigheden heb ik toegepast in de bouw en uitgebreid beschreven in mijn verslag van de Royal Caroline, die intussen in de afwerkingsfase zit.

Alvast veel lees- en kijkgenot. :)
 
Hallo Herman, wat een prachtige animatie!
Dit geeft inderdaad een prachtige inkijk hoe de Victory in de praktijk heeft gefunctioneerd.
Het is ook een mooie voorbereiding op ons bezoek aan Portsmouth in juni.
Bedankt voor de tip.
 
hallo herman,
mijn naam is ook herman, op deze site hermanos
gisteren had ik gevraagd over koperplaatjes lijmen en uw gaf aan even schuren.
nu zie ik dat mijn koperplaatjes rondom zijn voorzien van ronde putjes. aan de ene kant dus bol en andere kant hol. had u dat ook?
zou dit voor de sier zijn of voor grip in lijm zijn door bolletje in lijm te duwen en is schuren niet meer nodig?
ging u ook plaatjes na schuren reinigen?
 
Back
Top