De ESC van Castle's Mamba Monster Max is krapper bemeten dan die van bijvoorbeeld de Hobbywing EZrun of Xerun. Je kan met een dorstige Servo dus een brownout geven aan de ontvanger, en de Savox is bekend van dat die redelijk dorstig zijn, net als de Spektrum ontvangers overigens.
Afhankelijk van je setup kan het dus zijn dat je MMM net iets te kort komt, maar het kan ook zijn dat je krap aan voldoende hebt. Het is een kwestie van meerdere factoren of je wel of niet extra hulp nodig hebt. Als je met een condensator op de ontvanger uit kan dan zou ik het niet laten.
edit: Voor de ge-interesseerden, de condensator die Spektrum gebruikt is een 10V 4700 µF. Te koop in de betere electronica winkel en Conrad voor minder dan een euro.