HPI Vorza Flux 1:8th Brushless 4WD Buggy toppic

Super bedankt. Heb ik wat aan

maar wil niet 1 op 1. Ik rij ook vaak met 2 x 2s lipo. En dat wil ik zo houden. Wil dus de regelaar kabels zo houden en iets er tussen voor de 4s lipo
 
tu9e3uqa.jpg
 
Kan ik ook dit maken: een Y kabel mrt 2 vrouwtjes en 1 mannetje. Met dan een zwarte gesoldeerd tussen de beide vrouwtjes. En een rode en zwarte naar het mannetje toe en die gaat aan 1 lipo en de vrouwtjes naar de regelaar. Kan dit?
 
Kan ik ook dit maken: een Y kabel mrt 2 vrouwtjes en 1 mannetje. Met dan een zwarte gesoldeerd tussen de beide vrouwtjes. En een rode en zwarte naar het mannetje toe en die gaat aan 1 lipo en de vrouwtjes naar de regelaar. Kan dit?

Meerdere naar de regelaar wordt denk ik lastig hoor.
 
Dat kan ook, maar dan moet je wel bullet stijl packs hebben, en ik weet niet of Remco dat ook heeft, of de " normale " waar de draden al aan vast zitten.
Alhoewel je die ook aan elkaar kan solderen ( de plus draad van de een aan de min van de andere )
Let wel op dat je, vooral met Deans en Traxxas, ALTIJD het vrouwtje aan de accu doet en het mannetje aan de ESC, anders krijg je vroeg of laat sluiting.
Dus zoals je het nu op de foto hebt.
Zoals je het nu hebt loopt hij in serie, dus het allermakkelijktst is om gewoon een ( of een paar voor als je er een kwijt raakt ) loop te solderen, die doe je dan op een stekker als een 4S LiPo wil gebruiken, en haal je eraf als je twee 2S LiPo's wil gebruiken.
 
Zijn de soldeerverbindingen in de loop wel goed?
Zoja, dan is het het makkelijkst, denk ik, om 1 male deans stekker aan de ESC te maken, en dan dat adapter van Hobbyking die je linkte, of een serie harnas te gebruiken als je 2x2S wil gebruiken.
 
Dat kan ook, maar dan moet je wel bullet stijl packs hebben, en ik weet niet of Remco dat ook heeft, of de " normale " waar de draden al aan vast zitten.
\
ik weet niet of je mij bedoeld of die andere bedoeld (remco78?
maar ik heb de foto,s van internet vandaan wand ik zat het te lezen (dit form) en ik zat op hk en toen zag ik het langs komen dus ik dacht ik reageer ff
maar ik gebruik deze dingen niet in mijn auto (1/10)
gr remco
 
Bedankt voor al jullie reacties. Ik ga morgen een goede loop solderen en een y kabel maken met 2 x female en 1 x male waarbij de zwarte draad naan de ande female toe gaat. Ik hou jullie op de hoogte
 
Twee keer male en 1 keer female bedoel je?
Op de accu's zitten namelijk altijd female stekkers.
Dus zoal het nu op je ESC zit is het goed toch ( serie ) dan heb je dus alleen een loop nodig als het goed is, of zit ik nou verkeerd?
 
Uit je regelaar komt een rode en zwarte draad en uit je accu ook een rode en zwarte. Stekkers erop aansluiten en je bent klaar geen gedoe met verbindkabeltjes. Simpeler kan haast niet.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik snap het niet, dat zat toch ook op de ESC, maar dan met 2 males?
Of doe je de 2 females van de stekker die je gemaakt hebt in stekkers aan de ESC?
Daar had ik nog niet aan gedacht namelijk :)

Als het werkt, mooi!
Hou wel een beetje de temps van de stekkers in de gaten, omdat ze wat meer weerstand hebben nu, als je een 4S LiPo gebruikt door de extra stekkers.
 
Back
Top