Psygho (Emil)
Forum veteraan
Lees eens deze hele draad door.
Duurt even,maa alle atwoorden vidt je er...
emil (mod)
Duurt even,maa alle atwoorden vidt je er...
emil (mod)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
hoeveel t is de kleine tandwiel die er apart bij zit?
ja ik wil mijn auto lager laten hangen. ik wil hem namelijk onroad gaan maken.
dus gewoon nieuwe vering kopen dus? hoelang moet die vering dan zijn?
zijn anaconda's goede on road banden dan?
mvg neil
wat is part nummer van die vering van jou?voor de aller aller laatste keer, in 1 van mijn vorige posten heb ik een link gezet naar een nog oudere post van gisteren of eergisteren. SCROLL DUS
Daar zie je een verlaagde rustler (lager ga je hem niet krijgen) want deze is uitgerust met de GTR shocks, ik zal je het part nummer geven van deze shocks: 5460X (je kan ze ook in het blauw of in het rood krijgen)
De vering die daarbij past moet je ook apart kopen, ook hiervoor geef ik je een link met een overzicht van alle veringen die erbij passen.
spring rate :: Wheelspin Models UK
De anaconda's zijn oa 1 van de banden die je straat race set up geschikt zullen maken.
Toevalligben ik ook al van plan om van mijn Rustler een straat Rustler te maken.
Ik heb er een topic over op het Traxxas forum die ik van tijd tot tijd up to date zal houden met foto's ed:
Street Rustler Project: Jato body - GTR shocks - extended arms - RCM chassis - Traxxas Online Community
Maar aangezien ik ook nog wacht op onderdelen (oa de shocks en de armen enz) is er nu niet veel te tonen.
Maar dus, ik raad je dan aan om de topic in de gaten te houden en om mij desnoods pm's te sturen als je vast zit, maar aub, val ons toch niet lastig met vragen waar het antwoord gewoon af te lezen staat op officiele websites
wat is part nummer van die vering van jou?
mvg neil
djeezus!
dat zijn vragen die je kan vermijden en ons niet over lastig te vallen, het antwoord op die vraag staat LETTERLIJK op die grafiek + onderaan de site van de Rustler VXL zelf!!!!
Als je problemen hebt met je ogen kan ik er nog inkomen, maar dat denk ik niet want je kan wel je overbodige vragen in de juiste topic stellen!
Dan vraag ik mij af of je gewoon lui bent!? :evil:
Gaat dit nu over een 1-10 of 1-16 model?
nee ik rij niet met kap(teveel gedoe). maar dan gewoon ductape erover?
mvg neil
nu je het over batterij hebt. er zit een scheurtje in de stickpak. moet geen probleem zijn tog? was al na de eerste accu rijden. nu zit er ook beetje vocht in is dit erg?als ik eerlijk mag zijn, zijn er vele dingen die mij opvallen adhv enkele posts van jou:
Je doet dingen waardoor het achteraf niet verbaasd is als er iets gebeurt dat misloopt (die blote kabels door zonder kap te rijden is het perfecte voorbeeld)
Ik hou mijn hart vast hoe je de rest van jouw materiaal behandelt (batterij, motor, gereedschap, bewaren van gerief enz...)
Dit is geen goedkoop speelgoed uit de grootwarenhuizen he.
Ik weet zeker dat je vanuit eigen initiatief veel te weinig zelf onderzoek doet en/of opzoekingswerk waardoor je afkomt met de simpelste vragen, die door 5 seconden opzoekingswerk al opgelost kunnen worden.
We kunnen je zoveel mogelijk helpen door op jouw (overbodige) vragen te antwoorden, maar zolang je zelf niets opvangt kan je blijven vragen stellen en "leer" je zelf niets bij.
Dus ik vraag me af of je wel bereid bent om meer moeite te doen want je kan niet altijd afhankelijk stellen van anderen, zoals jij eigenlijk wel doet blijken...
nu je het over batterij hebt. er zit een scheurtje in de stickpak. moet geen probleem zijn tog? was al na de eerste accu rijden. nu zit er ook beetje vocht in is dit erg?
mvg neil
nou er zit een scheurtje in de accu en ik reed heel hard en toen was er ineens een plas(was best verre afstand dus zag hem niet) en toen was dus heel mijn auto nat en ook mijn accu toen is er denk ik water naar binnen gegaan via dat scheurtje in de accu en nu wil die vocht er niet meer uituitleg is te vaag, we weten niet eens of die "vocht" uit de accu komt of dat het door externe factoren komt.
Heb je in regen gereden? natte ondergrond? enz
Komaan, heb je het nog niet door, verwacht allesverklarende antwoorden op vage vragen![]()