Raf, wat bedoel je met dat ik twee reservoirs heb, ik heb er alleen maar een lichtgewicht aluminium luchtflesje van 600 ml inzitten.(of je moet de luchtbel in de ballasttank meerekenen)
Deze winter moet de boot toch uit elkaar voor het vervangen van de batterijen, is wel eens de moeite waard om het hele perslucht pakket te wegen, geen idee wat dat zal zijn.
Het zwaarste onderdeel is voor mijn gevoel de 12V compressor en het LPG ventiel.
Edwin, volgens mij had ik in een topic gezien dat jij ook bezig bent met een VIIC schaal 1:35, dat mijn boot er goed begint uit te zien komt mede door de vele informatie van alle forumleden en wat eigen research.
Het blijft altijd nog een uitdaging om te na te bouwen van foto's, tekeningen en info van medebouwers, alles lukt namelijk niet in een keer, het gaat met vallen en opstaan